Всім власникам гідромолотів. Як змастити пику.

Надійність та застосування гідравлічного молота безпосередньо залежить від умов експлуатації. В Україні, де інструкція з експлуатації часто втрачається, поломки обладнання через неправильне використання – звичайна справа
Але є нюанси, від турботи та своєчасності виконання цих операцій залежить, як довго прослужить гідромолот.
Машиністи часто не знають, як виконувати найпростіші операції: змащення та заміну робочого інструменту, заправку пневмокамери азотом, протяжку болтових з'єднань. Тим часом ці дії є основними для посібника з технічного обслуговування.

Від ретельності та правильності виконання цих операцій залежить успішність та тривалість експлуатації обладнання.

Навіщо змащувати пику гідромолота

  • Щоб інструменти працювали на максимальному ресурсі.
  • Піка без мастила швидше зношується і зношує напрямну втулку.
  • Збільшується ризик поломки інструменту.

Обов'язки оператора

Оператор повинен змащувати робочий інструмент кожні 3 години експлуатації. За відсутності мастила між пікою та направляючою втулкою хвостовик інструменту та напрямні втулки зношуються швидше. Через сухе тертя відбуваються довгі бороди (задири), які можуть призвести до дорогого ремонту.

Як змастити пику

Для мастила інструменту гідромолота вам знадобиться мастильний шприц і консистентне мастило. Завод виробник рекомендує використовувати графітове мастило, яке іде в комплекті разом з обладнанням.

Встановіть гідромолот екскаватором на поверхню у вертикальному положенні. Гідромолот повинен бути протиснутий до робочого стану, а інструмент притиснутий до бойка. Недотримання цих вимог може призвести до гідравлічного удару при наступному ударі бойка, що пошкодить ущільнення гідромолота.

15 апреля / 2024

З усіх питань зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом:

E-mail: hydrex2010@gmail.com
Телефон: +38(073) 369-8-369
Соцсети: Facebook | Instagram | Youtube
Залиште свій номер телефону і ми з Вами зв'яжемось!
Або ви можете зателефонувати нам самостійно:
+38 (073)369-8-369